Wersje językowe
FAQ

FAQ - dirrtytown clothing w pytaniach i odpowiedziach

Dostajemy od Was różnorodne pytania dotyczące naszych produktów, dlatego aby ułatwić Wam szybkie dotarcie do najważniejszych informacji, zebraliśmy Wasze pytania w tej sekcji i uzupełniliśmy je o nasze odpowiedzi. Jeśli masz pytanie, którego Twoim zdaniem brakuje, będziemy wdzięczni za jego przesłanie na adres e-mail:  contact@dirrtytownclothing.com
 

Czym są produkty dirrtytown clothing?

Produkty marki dirrtytown clothing to unikana w kolekcja różnego rodzaju ubrań z tatuażem, czyli ubrań których ideą jest tworzenie na różnych częściach ciała realistycznego wrażenia prawdziwych tatuaży. Wrażenie to tworzymy poprzez wykorzystanie w naszych ubraniach materiału mającego postać drobnej elastycznej siateczki i kolorystykę świetnie udającą kolor skóry, oraz nadrukowywanie na niego grafik nawiązujących do stylistyki tatuażu. Materiał ze względu na swój cielisty odcień bardzo dobrze „stapia się” z prawdziwym kolorem skóry (nawet jeśli odcień materiału i odcień skóry są lekko różne), dzięki czemu naniesione na niego wyraziste kolorowe nadruki wzorów tatuaży sprawiają bardzo naturalne wrażenie nawet z bliskiej odległości. 
W naszej kolekcji znajdują się ubrania z tatuażem w całości wykonane z elastycznej siateczki (np. rękawki z tatuażem, legginsy z tatuażem) oraz ubrania w których ta siateczka jest elementem całości (np. t-shirty z tatuażem, koszulki ciążowe z tatuażem).

  

→ Gdzie produkowane są produkty dirrtytown clothing? 

Nasze ubrania produkujemy w Polsce, w pełni wykorzystując potencjał zasobów, jaki ma nasz kraj – m.in. świetniej jakości materiały i usługi szwalnicze. Wszystkie nasze produkty szczegółowo weryfikujemy pod kątem oferowanej jakości, dbając o każdy element, bo szczerze mówiąc, mamy na tym punkcie małego świra! :) Możesz mieć pewność, że zakupione u nas produkty będą nie tylko oryginalne, ale także bardzo trwałe w noszeniu.

→ Czy wzory imitujące tatuaże w ubraniach dirrtytown clothing to autorskie projekty?

Wszystkie wzory wykorzystane przez nas na potrzeby kolekcji ubrań z tatuażem dirrtytown clothing są wzorami autorskimi, objętymi przez nas prawami autorskimi. Są to unikalne wzory, oparte na naszych własnych pomysłach, tworzone we współpracy z profesjonalnymi i niezwykle utalentowanymi rysownikami.

→ Czy wzory z kolekcji ubrań dirrtytown clothing mają prawdziwy "tatuażowy" charakter? 

Staramy się tworzyć nasze wzory oddając stylistykę prawdziwych tatuaży. Jednakże nie ma czegoś takiego jak jedna kreska, jeden styl, jeden rodzaj motywów prawdziwych tatuaży. Dlatego my też nie poddajemy się żadnemu rygorowi. Staramy się tworzyć wzory jak najlepiej udające prawdziwe tatuaże, ale jednocześnie pozwalamy sobie na zabawę tym tematem realizując różnorodne mniej lub bardziej szalone pomysły, jakie przychodzą nam do głowy. Taka jest właśnie idea naszej marki – lekka doza szaleństwa i żadnych barier! 

→ Czy można zamówić indywidualny / własny wzór tatuażu? 

Tak, oczywiście. Jednakże każdy taki projekt musimy rozpatrzyć indywidualnie, w zależności od tego czy dostarczysz nam gotowy projekt i jakiej on będzie jakości, czy też będziemy sami musieli go dla Ciebie przygotować. W takim przypadku po prostu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na nasz adres e-mail: contact@dirrtytownclothing.com w celu omówienia szczegółów!
    

→ W jakich warunkach oświetlenia ubrania z tatuażem wyglądają najbardziej realistycznie?

Nasze ubrania z tatuażem wyglądają realistycznie w różnych warunkach oświetleniowych. Najlepsze wrażenie robią w lekkim półmroku oraz w świetle sztucznym, bo wtedy najbardziej zaciera się różnica w odcieniu skóry i materiału, jednakże również w naturalnym dziennym oświetleniu potrafią skutecznie zmylić. Niejednokrotnie sami się o tym przekonaliśmy, kiedy, mając na sobie nasze ubrania, w wielu miejscach, zarówno wieczorem jak i w dzień, musieliśmy tłumaczyć, że „to nie jest prawdziwy tatuaż”. ;)
 

→ Jak poprawnie dobrać rozmiar ubrań z tatuażem?

Wszystkie nasze produkty dostępne są w pełnej rozmiarówce S-XL lub S-L (zależnie od kategorii produktu). Rozmiary opisujemy w centymetrach najczęściej bazując na wymiarach w obwodzie - biustu, talii, bicepsu itp. Informacje szczegółowe na temat wymiarów dla poszczególnych rozmiarów znajdują się na stronach produktów - znajdziesz je w każdym opisie produktowym. W przypadku jeśli ktoś jest „na granicy” dwóch rozmiarów i ma związane z tym wątpliwości który z nich wybrać, rekomendujemy wybór rozmiaru mniejszego. Im bowiem bardziej dopasowane i przylegające do ciała są elementy z nadrukami tatuaży – tym bardziej realistyczny jest finalny efekt całości.
 

→ Niektóre produkty mają surowe zakończenia (bez obszycia) – np. rękawki – dlaczego?

Jest to przemyślany i celowy zabieg z naszej strony. Elementy te po obszyciu nicią znacznie bardziej odznaczałyby się na ciele, dodatkowo mogłyby się lekko unosić się i falować, co jest szczególnie niepożądane w miejscu gdzie materiał łączy się ze skórą. Surowe zakończenie, które stosujemy w naszych produktach, sprawia, że materiał idealnie przylega do ciała i możliwy jest efekt ładnego i płynnego przejścia kolorystyki materiału w odcień skóry i odwrotnie. Przy okazji mocno podkreślamy i uspokajamy - surowe zakończenie w naszych produktach nie powoduje ryzyka prucia się materiału. :)
 

→ Czy materiał z elastycznej siateczki tworzący efekt tatuażu jest trwały oraz czy trwałe są nadrukowywane na nim wzory? 

Tak, materiał z siateczki imitujący skórę pokrytą tatuażem jest bardzo trwały. Mimo swojej struktury (podobnej do struktury rajstop) oraz tego, że sprawia wrażenie delikatnego, tak naprawdę jest bardzo mocny – nie zaciąga się, nie rwie, nie pruje. Także w praniu nie traci swoich właściwości. Wzory nadrukowywane na ten materiał są nanoszone z użyciem bardzo trwałej metody, dzięki czemu "tatuaże" nie wycierają się i nie schodzą w praniu, a kolory nie tracą swojej wyrazistości.
 

→ Jak należy dbać o ubrania z tatuażem, aby jak najdłużej zachować ich jakość?

Aby jak najdłużej zachować jakość naszych ubrań z tatuażem rekomendujemy, aby prać je ręcznie z użyciem delikatnych środków. Oczywiście, jeśli od czasu do czasu zdarzy Ci się wyprać je także w pralce, nie powinno to zaszkodzić ani jakości materiału ani kolorom nadruku. Sugerujemy jednak, aby dla bezpieczeństwa nie robić tego zbyt często. Nie rekomendujemy także używania bardzo silnych środków chemicznych do prania, nie możemy bowiem zagwarantować, że przy ich bardzo częstym stosowaniu nie wpłyną one negatywnie na wyrazistość kolorów "tatuaży".
 

→ Czy ubrania z tatuażami są modne, dla kogo zostały stworzone?

Nasze ubrania z tatuażem nie są podyktowane żadnym trendem w modzie, a zwykłą potrzebą przekroczenia fizycznych ograniczeń i stworzenia zupełnie nowych możliwości kreowania wizerunku. Chcieliśmy umożliwić doświadczenie posiadania tatuażu wszystkim tym, którzy nie chcą lub nie mogą się na niego zdecydować - czy to ze względów zdrowotnych, czy też preferencji otoczenia lub pozycji biznesowej. Dzięki naszym produktom zniknęły bariery - można mieć tatuaż i w każdej chwili z niego zrezygnować, można go zmieniać i każdego dnia zaskakiwać jakiś nowym pomysłem i stylem. 
Nieważne ile masz lat, nasze ubrania z tatuażem stworzyliśmy także dla tych, którzy chcą się wyróżniać, są otwarci na eksperymentowanie i realizację różnorodnych niekonwencjonalnych, czy nawet szalonych pomysłów. Dla osób, które lubią przełamywać stereotypy i zaskakiwać, a być może nawet szukają inspiracji, aby odkryć w sobie coś zupełnie nowego i drapieżnego.
Nie jest zatem wykluczone, iż mimo że to nie moda nas stworzyła, to my stworzymy jakiś nowy kierunek w modzie - a Ty możesz być jego częścią!. :) 
 

 Jakie są zalety ubrania z tatuażem w odniesieniu do prawdziwych tatuaży lub tatuaży zmywalnych?

1. Możesz je w dowolnej chwili założyć i zdjąć!
- Usunięcie prawdziwego tatuażu to poważny, często bolesny i pozostawiający blizny, zabieg. Usunięcie tatuażu zmywalnego wymaga odpowiednich warunków (np. dostęp do wody) oraz czasu, co w niektórych okolicznościach może być problemem.

2. Możesz dzięki nim szybko pokryć "tatuażem" dużą powierzchnię ciała!
- Prawdziwe tatuaże większych rozmiarów są kwestią bardzo poważnej decyzji życiowej, wiążą się z totalną zmianą wizerunku, bólem, kosztami, są też czasochłonne. Nałożenie zmywalnego tatuażu na większą powierzchnię ciała to także dość skomplikowany proces, wymagający precyzji, a niekiedy też pomocy drugiej osoby. 

3. Kształty i kolory "tatuaży" pozostają niezmienne na lata!
- Ile razy widziałeś prawdziwy tatuaż, który wyblakł po latach i stracił swoją wyrazistość? Albo z upływem lat i utraty jędrności przez skórę stracił pierwotny kształt? To samo dzieje się z tatuażem zmywalnym - choć on traci swój oryginalny wygląd w znacznie szybszym tempie. :)

4. "Tatuaże" w formie ubrania możesz dowolnie komponować ze swoim stylem i pomysłem na wizerunek!
- Nie masz takiej możliwości, jeśli masz na ciele coś, czego nie możesz usunąć, lub choćby nie możesz usunąć "szybko i od ręki". W takiej sytuacji nie pozostaje Ci nic jak tylko kreować swój styl w taki sposób, aby był spójny z Twoim prawdziwym tatuażem lub też tatuażem zmywalnym, który utrzymuje się na ciele jeszcze przez kilka dni od momentu jego nałożenia. 

5. "Tatuaże" w formie ubrania to pewność, że będziesz miał na sobie dokładnie taki wzór, o jaki Ci chodziło - otrzymujesz gotowy produkt, który możesz zobaczyć, przetestować, a nawet zwrócić, jeśli uznasz, że nie odpowiada on Twoim potrzebom! 
- Niestety nie ma nigdy takiej gwarancji w przypadku prawdziwych tatuaży, również tatuaż zmywalny po nałożeniu na ciało nie daje już szansy zmiany decyzji w danym momencie...

 

Czy ubrania z tatuażem mogą w 100% zastąpić prawdziwy tatuaż?

To nie do końca tak. Jeśli bardzo chcesz mieć prawdziwy tatuaż i jesteś do tego absolutnie przekonany, nie jest naszym celem odwodzenie Cię od tego pomysłu, a wręcz przeciwnie - zachęcamy do spróbowania! Sami często z podziwem oglądamy niesamowite pomysły i kreacje, jakie powstają na ludzkim ciele. ALE - tylko jeśli jesteś całkowicie pewien, że tego chcesz. Jeśli takiej pewności Ci brakuje, zachęcamy do przetestowania naszych ubrań z tatuażem, które są świetnym sposobem na to, aby poczuć "jak to jest". :)  
  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl